17 C
Pristina
Tuesday, May 28, 2024

Kiara kërceu me një mashkull tjetër, çartet Luizi: Unë rrezikoj të përjashtohem, ajo zgërdhihet

- Advertisement -

Mbrëmjen e të martës, Vëllai i Madh surprizoi vajzat me një trupë balerinësh që kërcyen me to. Kjo ka shkaktuar një tjetër tension në marrëdhënien mes Luizit dhe Kiarës, që tashmë ishte krisur keq.

- Advertisement -

Pas spektaklit, gjatë kohës që Kiara bisedon me Armaldon, ajo i tha se Luizi i ka kërkuar llogari pse qeshte dhe kërcente. Luizi nga ana tjetër i është shprehur Ermionës se nuk ndihet vetëm ai fajtor për situatën e krijuar në tualet gjatë lojës dhe kërkon mbështetjen e Kiarës.

Luizi flet me Ermionën: Shif ku jam unë jam këtu se s’më zen vendi vend ajo është atje, t’u qesh, t’u kërcy sikur ka ndodh para 1 muaji ky muhabet, në një kohë që s’du me i vënë faj as asaj as vetes por për shkak të bllokimit tim e reagimit të saj unë rrezikohem me u përjashtu. Të paktën meqë jena bashkëfajtor të mundohena…e thotë nuk ke respekt, unë nuk zgërdhihem pas asaj që ndodhi.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -