14.1 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Këtu mund ta shikoni meçin e Florian Markut

Boksieri shqiptar, Florian Marku, është gati që të boksojë sonte në stadiumin “Aur Albania” në Tiranë.

Atmosfera është shumë e mirë në stadium.

- Advertisement -

Marku do të përballet me meksikanin Miguel Ramirez. Marku pritet të dal në ring rreth orës 21.00.

Ky meç zgjon kërshëri të jashtëzakonshme. Boksieri shqiptar zotohet për fitore dhe asgjë tjetër.

Ai është më i përgatitur se kurrë dhe premton luftë të madhe

- Advertisement -

Për ta shikuar meçin, klikoni këtu:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -