8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Këta janë pronarët e shtëpisë së pleqve ku u sulmua e moshuara

Një video shokuese është publikuar në rrjetet sociale nga ku një e moshuar shihet se po goditet me shuplaka në fytyrë nga një infermiere.

- Advertisement -

Pamjet janë publikuar nga aktorja Kaltrinë Zeneli të martën.

Ngjarja ka ndodhur në Shtëpinë e të Moshuarve “Orenda” në Pejë.

“Orenda” Sh.P.K. është një biznes privat i cili merret me aktivitetet në shtëpitë e kujdesit për të moshuarit dhe personat me nevoja të veçanta.

- Advertisement -

Aksionarë të biznesit janë Anton Rasaj, Besmir Ahmetaj, Agron Kukaj dhe Esmira Kukaj

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -