4 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 07:20

Kështu duken këto fytyra publike para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike

Trendi më i fundit dhe më i kërkuari për një kohë të gjatë janë pa dyshim operacionet plastike.

Mediat kanë publikuar fotografi të fytyrave publike se si janë dukur para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike.

Nora Istrefi

Dhurata Dora

Franceska Jace

Era Istrefi

Luana Vjollca

Aurela Hoxha

Leonora Jakupi

Të fundit

Të tjera nga rubrika