13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Këngëtarja e famshme në Serbi: Jam shqiptare, nuk e mohoj

Edita është një këngëtare e famshme në Serbi, por është me origjinë shqiptare.

Në një lidhje në Abc e Pasdites, ajo tha se është shumë e gëzuar dhe se është nder për të, që për herë të parë, po jep një intervistë për Shqipërinë që është njëkohësisht edhe origjina.

- Advertisement -

Ajo shtoi se nuk ka qenë asnjëherë në Shqipëri, por do të vijë me siguri.

Flori Mumajesi, Dafina Zeqiri, Loredana ishin disa nga artistët shqiptarë që Edita i njihte madje i dinte edhe këngët.

- Advertisement -

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -