fbpx
29.7 C
Pristina
E martë, 24 Maj, 2022

Këngëtari shqiptar shokon të gjithë: Flas me UFO-t

Rekomandime

Këngëtari korçar Endri Prifti njihet në publik për batutat e tij përpos muzikës dhe vokalit të veçantë. Së bashku me të vëllain Stefin, ata janë një prej dysheve më popullorr të muzikës shqiptare.

Së fundmi këngëtari është bërë kryefjalë e mediave rozë për shkak të marrëdhënieve me bashkëshorten e tij, me të cilën ka patur konflikte të shumta për çështje pronësie.

I ftuar në një emision televiziv, Endri është pyetur se cila ka qenë çmenduria më e madhe që ka bërë dhe përgjigja e tij rezultoi tejet e çuditshme.

“Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën. Abuzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh poshtë e lart në vendet më të këqija që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t”, u shpreh ai.

Më shumë artikuj

Të fundit