fbpx
0.5 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

Këngëtari kosovar prezanton vilën e tij me çmim mbi 65 mijë euro

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Labinot Rexha, këngëtari i njohur i cili jeton dhe vepron në shtetin e Zvicrës ka prezantuar vilën e tij në fshatin Makresh i Epërm.

Ai mes tjerash tregon se pse nuk ka televizion brenda vilës.

- Advertisement -

Po ashtu, Rexha tregoi edhe çmimin se sa i ka kushtuar kjo vilë dhe arsyen se çka e shtyri për ta lënë Rahovecin, vendlindjen e tij.

- Advertisement -

Të fundit

“Çartet” komandant Sulstarova: Kroatët e ndalën Asociacionin me luftë

Enis Sulstarova, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, ka dashur t’ua rikujtojë qytetarëve të Kosovës se “Kroacia me Iuftë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -