fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Kejvinës i del videoja intime me një burrë të martuar?

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Mbrëmjen e të martës është përjashtuar nga Big Brother Albania, Kejvina Kthella, kjo pasi ushtroi dhunë fizike ndaj Luizit, kështu produksioni morri vendimin për skualifikimit të saj nga shtëpia.

Dje është publikuar një video në Tik Tok, ku shihet Kejvina e shoqëruar nga dy djem që e dergojnë te një burrë që siç thuhet të paktën në video është i martuar.

- Advertisement -

Kejvina i kërkon burrit të fusi koken te gjoksi i saj: “Ule koken, se nuk e din kur të vje rasti më”.

Burri shihet në video teksa kërkon të mos filmohet, por tashmë videoja ka qarkulluar në rrjet nga persona anonim.

VIDEO

- Advertisement -

Ndërkohë që, nga Kejvina nuk ka pasur asnjë reagim, që prej përjashtimit të saj nga Big Brother VIP Albania.

- Advertisement -

Të fundit

Çfarë do të thotë “magnituda” dhe “intensiteti” i tërmetit?

Madhësia dhe intensiteti i një tërmeti janë dy koncepte që shpesh ngatërrohen. Magnituda e tërmetit përcaktohet nga vlera e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -