16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Katër tifozë të Ballkanit u therën me thikë mbrëmë në “Fadil Vokrri”

Katër tifozë të Ballkanit janë therur me thikë mbrëmë në “Fadil Vokrri” para ndeshjes Prishtina – Ballkani.

Kështu konfirmoi për Klankosova.tv Jetullah Kuqi, zëdhënës i Fc Ballkanit.

- Advertisement -

“Janë therur katër tifozë të Ballkanit. Gjendja e tyre është e mirë. Njëri nga tifozët e ka pasur gjendjen më të rëndë, por gjendja e tij është pëmirësuar dhe sot në mëngjes është liruar nga spital ” – tha Kuqi.

Derbi i Superligës i takoi skuadrës nga Suhareka.

Skuadra e udhëhequr nga Ilir Daja, fitoi me rezultat 0:1.

- Advertisement -

Golin e vetëm e shënoi Albion Rrahmani, në minutën e 46-të.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -