16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Katër të Iënduar në një aksident në Suharekë, vetura drejtohej nga një fëmijë

Katër persona të moshës së mitur janë Iënduar në një aksident në Suharekë.

Vetura të cilën po e voziste i mituri humbi kontrollin, duke u përplasur me një gurë skaj rrugës, e më pas me mbrojtësen e urës dhe ra poshtë sa.

- Advertisement -

“Vozitësi dhe tre pasagjer të mitur meshkuj pësojnë lëndime trupore dhe dërgohen në emergjencën e Suharekës. Vozitësi për shkak të lëndimeve të rënda është transferuar në QKUK”, thuhet në raportin e policisë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -