2.2 C
Pristina
E diel, 27 Nëntor, 2022
- Advertisement -

“Kam qejf të zhvishem para teje. Jam qullur fare”, Meçe dhe Kalaja debate të ‘nxehta’

Porti i Durrësit solli debate të ashpra në një emision mes Adriana Kalasë dhe analistit Arben Meçe.

- Advertisement -

Teksa po debatonin mbi marrëveshjen me kompaninë Eagle Hills Real Estate Development pati edhe disa batuta mes tyre.

Pjesë nga debati:

Kalaja: Humbet shteti

- Advertisement -

Meçe: U bërë e bezdisshme.

Meçe: Do ta heq xhaketën m, do ta heq edhe xhaketën, sepse faktet janë që do t’i zhveshim këtu.

Kalaja: Ju të zhveshurën e keni problem se keni kryetarin e partisë. Mua nuk ma heq dot xhaketën t’i zotëri as nuk më zhvesh dot.

- Advertisement -

Meçe: Do ta heq moj do ta heq

Kalaja: Ti je i zhveshur bashkë me kryetarin tënd, se kryetarin tënd kemi parë cullak ne.

Meçe: Edhe unë moj edhe unë. Do kem qef të zhvishem para teje. Po xhaketën do ta heq sot.

Kalaja: Xhaketën s’ma heq dot mua se ti je I zhveshur që kur del nga shtëpia.

Meçe: Unë jam I zhveshur por jam qullur fare. Sot do ta heq xhaketën ty.

Kalaja: Je i zhveshur bashkë me kryetarin tënde, mua s’më zhvesh dot. S’më afrohesh dot se ta kam thënë, e di sa larg jemi.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -