14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

Kajtazi ia “përpIas në sy” Fifit: I ke dy duete me të akuzuarin për DHUNlM

Gazetari Vehbi Kajtazi, ka komentuar reagimin e këngëtares Fifi për rastin e DHUNlMlT të 11 vjeçares nga 5 persona në Prishtinë.

Kajtazi në profilin e tij në Twiiter ka shkruar se Fifi ka realizuar dy këngë me Gjikon, të akuzuar për DHUNlMlN dhe DR0GlMlN e një të miture.

- Advertisement -

“Fifi, i ka ba dy duete me te akuzuarin per dhunim seksual te nje te miture dhe DR0GlM te saj – Gjikon. Tash vajton me reagime per nje rast tjeter DHUNlMl. Bile heshtni ma mire!”, shkruan ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -