fbpx
-0.3 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Kadri Veseli e thërret në telefon Mozzikun, reperi tregon çfarë biseduan

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Reperi, Gramoz Aliu, i njohur me nofkën “Mozzik”, ka pranuar një telefonatë nga ish-kryeparlamentari, Kadri Veseli, që po mbahet në paraburgim nga Gykata Speciale.

Veseli ia ka uruar Mozzikut Vitin e Ri.

- Advertisement -

“I thash edhe na jemi mirë të gjithë , veq nuk mujta pa i thënë qe kurrë më shumë se sot vendi ynë ka nevojë për ty e shokët tu”, ka shkruar ndër tjerash ai në Facebook.

Veseli dhe Mozzik e kanë shprehur një miqësi mes tyre edhe gjatë kohës sa Veseli ishte aktiv në skenën politike.

- Advertisement -

Të fundit

Luftë për të jetuar, 70 orë nën rrënoja, shpëtohet vogëlushi në Turqi, përlot ekipin: Nesër kam shkollë

Historitë njerëzore që zbulohen pas tërmetit në Turqi sa herë që ekipet e shpëtimit arrijnë të nxjerrin një person...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -