fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Jeta Iuksoze e “King Kobrës” i dyshuar për vrasjen e 31-vjeçarit në Prizren, video nga TikToku i tij

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Dibran Hoxhaj i njohur me nofkën “Kobra” i cili dyshohet për vrasjen e një 31 vjeçari dhe plagosjen e një 27 vjeçari mbrëmë në lokalin e tij “Kobra City”, është mjaft i njohur për organet e rendit.

Ky i fundit deklaron se i ka rreth 196 vepra penale, ndonëse policia aludon shumë më pak. Krahas problemeve me ligjin, “Kobra” në profilin e tij në tik tok promovon një jetë luskoze, me vetura, ari e para.

- Advertisement -

Në rrjetin e tij social, Hoxhaj është shumë aktiv ku vazhdimisht poston video nga jeta e tij, me vetura të shtrenjta, pushime luksoze dhe i mbuluar me aksesorë të arit.

Para disa ditësh, Hoxhaj ka postuar një video ku shihet në njërën ndër makinat e shumta që ka, i mbuluar me ari dhe me një çantë shumë të shtrenjtë.

Shiko videot duke klikuar KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Grabiten kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga tërmeti, arrestohen nga Policia turke

Pas fatkeqësisë së tërmetit, një grup personash kanë grabitur kamionin me ndihma që Fenerbahçe dërgoi për të prekurit nga...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -