8.1 C
Pristina
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -

“Ja hangsh…” Milaim Zeka i reagon ashpër Ferajt te VV’së qe e fyu Vlora Çitakun

Analisti i njohur kosovar, Milaim Zeka ka reaguar ndaj anëtarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Hysamedin Feraj, pasi ky i fundit e quajti Vlora Çitakun ‘zëdhënëse të Vuçiqit’.

Zeka përmes një postimi në rrjetin social “Facebook” nuk ka kursyer ofendimet ndaj Ferajt duke e quajtur atë ‘psikopat’.

- Advertisement -

“Çka me i thane ketije psikopati?! Me i thane ja hangshe bythen Vlores, e di qe po e nderoje. Ky nuk meriton me ma hanger mu, pa le ma Vlores, po çka me ba, ka ardhe koha e psikopateve, dhe hajvanatit qe flet…!!!”, ka shkruar ai.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -