8.6 C
Pristina
E diel, 4 Dhjetor, 2022
- Advertisement -

Ja cili është arsyeja e rrahjes se dy asamblistëve në Podujevë

Dy asamblistët Ragip Fetahu dhe Artrit Muqiqi që aktualisht gjinden në stacionin e Policisë në Podujevë, për shkak të një përleshje fizike gjatë seancës se Kuvendit komunal.

Sipas burime të IndeksOnline dyshohet se arsyeja kryesore e përleshjes ka ardhur pas mos pajtimeve me shefin e grupit të LVV-së.

- Advertisement -

Artirit Muqiqi dyshohet se ka qenë kandidatë për asamblistë, ndërsa Haki Rudari është përzgjedhur sot. E gjithë kjo ka dërguar në mosmarrëveshje mes Fetahut dhe Muqiqit.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -