fbpx
-5 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Ishte zhdukur tash e tri ditë, gjendet i pajetë trupi i një shtetasi kosovar

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një person i zhdukur tri ditë më parë në Deçan, është gjendeur i vdekur gjatë ditës së sotme.

Dardan Musa Kadrijaj, 30 vjeçar, kishte dal nga shtëpia rreth orës 07:30 të mëngjesit të datës 28.12.2022, dhe nuk ishte kthyer më.

- Advertisement -

Familjarët e tij kishin bërë të ditur se për rastin është lajmëruar edhe Stacioni Policor në Deçan.

”Dardan Musa Kadrijaj i lindur me 10.07.1992 nga Rastavica që nga dita e djeshme rreth orës 7 e 30 të mëngjesit ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.Luten të gjithë ata që e kanë parë ose kanë dijeni për të, të lajmrohen në këtë numër të telefonit:048126196. Dardani ka të veshur një duks ngjyrë kafe të qelët me kapole dhe farmerka me ngjyrë të kaltërt. Për rastin në fjalë është njoftuar edhe Stacioni Policor në Deçan,” thuhej në njoftim

- Advertisement -

Të fundit

Albulena Haxhiu emëron këshilltare ish-deputeten e LDK-së që votoi PRO rrëzimit të Kurtit

Ish-deputetja e LDK-së, Vlora Limani – Hajnuni e cili votoi pro mocionit për shkarkimin e Albin Kurtit në pandemi,...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -