8.5 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Ishte shpallur i zhdukur, gjendet pa shenja jete biznesmeni shqiptar në Itali

Ishte shpallur prej dy ditësh i zhdukur nga familjarët e tij, ndërsa sot biznesmeni shqiptar Fatmir Ara 43-vjeç, është gjetur pa shenja jete në fshatin San Carlo Cavanese afër Torinos.

Sipas mediave italiane 43-vjeçari shqiptar është i qëIIuar dhe është gjetur në tokë pa hapa larg një karroce të parkuar përgjatë një rrugice të vogël.

- Advertisement -

Ndërkohë ditën e djeshme karabinierët e kompanisë Venaria, gjatë kërkimeve e gjetën atë në një fushë të San Carlo Canavese, në fshat.

Sakaq hetimet po koordinohen nga prokuroria e Ivreas./torino.repubblica.it/

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -