16.1 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

“Ishte i dehur”, Rama mbron Vuçiçin përballë opozitës serbe

Gjatë konferencës për shtyp në samitin e “Open Balkan” në Beograd Kryeministri Edi Rama ka mbrojtur presidentin Aleksandër Vuçiç përballë komenteve të opozitës serbe e cila tha se u turbullua sepse provoi shumë gota verë në Panairin e djeshëm.

“Gjëja që opozita këtu e ka konsideruar presidentin të turbulluar nga gjithë ato gota që provoi, mendoj që është shumë e turbullt të akuzosh të turbullt dikë që rrëkëllen disa gota dhe ti je esëll komplet. Jemi të qartë që kjo është gara e qartë mes të kaluarës dhe të ardhmes”, tha Rama.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -