12.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

Ishte duke qëndruar në oborrin e Spitalit të Pejës, një vajze i ndodhë e papritura nga disa persona!

Raportohet se një femër kosovare ka paraqitur rastin në Polici se deri sa ishte në oborrin e Spitalit Rajonal Pejë, tre persona të panjohur, i kanë grabitur me forcë çantën e krahut.

Po ashtu, asaj i janë marrë edhe tri unaza argjendi.

- Advertisement -

Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

GRABITJE/Rr. Nëna Terezë, Pejë 18.09.2022 – 20:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se deri sa ishte në oborrin e Spitalit Rajonal Pejë, tre persona të panjohur, i kanë grabitur me forcë çantën e krahut dhe tri unaza argjendi. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -