14.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Ish trajneri i famshëm i Prishtinës: Jam shumë i sëmurë, mund të vdes në çdo moment

- Advertisement -

Trajneri i njohur kroat i futbollit, Mirosllav Çiro Blazheviq, nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, por së shpejti i vjen datëlindja (me 10 shkurt mbush 88 vite), kështu që të paktën për një kohë do t’i harrojë të gjitha shqetësimet.

- Advertisement -

Ish trajneri i famshëm i Prishtinës, po kalon momente shumë të vështira.

“Jam shumë i sëmurë…

- Advertisement -

Është shumë e vështirë për mua.

Kjo sëmundje e ndyrë më ka përfshirë.

Po mundohem, po vuaj. Kam shumë dhimbje, kaq”, – tha Çiro për “story.hr”.

- Advertisement -

“Kanceri u përhap në të gjitha kockat e mia, dhe në vendin më të keq dhe më të rrezikshëm, mëlçinë.

Dhe po shkatërron gjithçka ngadalë.

Mund të vdes në çdo moment”, tha Çiro.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -