13.6C
Pristina
26 Shkurt, 2021 - 14:16

Ish-Miss Kosova ndahet nga bashkëshorti (VIDEO)

Ish-Miss Kosova në Amerikë, Mirjeta Shala, është ndarë nga bashkëshorti.

Ajo dhe burri me të cilin ka një djalë, i kanë dhënë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Në videon më poshtë i kuptoni detajet./Prive.al

Të fundit

Të tjera nga rubrika