8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Ish futbollisti i Chelsea gjendet i vdekur nën rrënoja në Turqi

- Advertisement -

Futbollisti, Christian Atsu është gjetur i vdekur nën rrënojat e ndërtimeve pas tërmetit në Turqi.

- Advertisement -

Pas 11 ditësh kërkimi, trupi i tij i pajetë është gjetur, raportojnë mediat turke.

Atsu kishte luajtur edhe për Chelsea dhe Newcastle, kurse aktualisht luante për ekipin Hatayspor.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -