15.2 C
Pristina
Thursday, September 28, 2023

Ish-deputeti i VV’së: Në SHBA Kurtin e shohin si një fëmijë të lazdruar

- Advertisement -

Këtë javë në emisionin n’Mejdan me gazetarin Shkumbin Kajtazi ishte i ftuar ish deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Florin Krasniqi.
Ai ishte deputet gjatë viteve 2011-2014 nga partia që atë botë ishte në opozitë dhe udhëhiqej nga kryeministri aktual Albin Kurti, shkruan lajmi.net.

- Advertisement -

Krasniqi ka folur për shumë tema, por ai nuk ka lënë pa përmendur at se kryeminstri Kurti a është i mirëpritur në SHBA.

“E shohin si një fëmijë të lazdruar, i cili ka dalë prë duarve”, tha ai/Lajmi.net.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -