9.6C
Pristina
5 Mars, 2021 - 21:02

Isa Mustafa reagon për herë të parë

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka reaguar për herë të parë pas humbjes së thellë të LDK-së në zgjedhjet e sotme. Mustafa ka thënë se në LDK do të vijnë shpejt ndryshimet e nevojshme.

Në ditët në vijim, do të bëjmë një analizë të thellë të zgjedhjeve.

Z. Hoti ka bërë një punë të shkëlqyeshme si Kryeministër por edhe gjatë fushatës.

Çfardo të jetë, LDK e respekton rezultatin e zgjedhjeve.

Ne do të bëjmë ndryshimet e nevojshme dhe LDK do të punojë shumë që të rikthehet dhe ta sendërtojë vizionin e saj rugovian për vendin” shkruan Isa Mustafa në Facebook.

Të fundit

Të tjera nga rubrika