14.1 C
Pristina
Saturday, October 1, 2022
- Advertisement -

Imami kosovar, Labinot Maliqi kërcënohet me vdekje pasi foli fjalë të mëdha për Amerikën

Imami kosovar, Labinot Maliqi ka njoftuar që është kërcënuar me vdekje.

Maliqi ka publikuar personin nga i cili është kërcënuar, behët fjalë për Xhengiz Ahmeti. Ky i fundit ka shkruar “çka e paske qafen për”.

- Advertisement -

Imami bëri te ditur se rasti është lajmëruar në polici dhe është duke u trajtuar në nivelin më të lartë.

Postimi i plotë:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -