12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

I vrari me armë zjarri kishte dhuruar katër banesa për “Jetimat e BaIIkanit”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Policia ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

“Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona kanë shtënën ën drejtim të Jeton Krivanjevës-Zhilla dhe Enes Iseinov-Laci të cilët kanë vdekur në vendngjarje.

- Advertisement -

Jeton Krivanjeva i njohur me nofkën Zhilla kohë më parë kishte dhuruar 4 banesa për fondacionin “Jetimat e Ballkanit” që e drejton hoxha Halil Kastrati.

- Advertisement -

Të fundit

Sulmuesi i Serbisë suImoi fizikisht arbitrin, pritet dënimi i rëndë

Manchester United mundi Fulhamin 3:1 në Old Trafford të dielën dhe kaloi në gjysmëfinale të FA Cup, por kjo...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -