11.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

“I sëmuri pret”, makina e ndihmës së shpejtë shkon për të blerë hamburger

Kosova është vend i çudive.

Një autoambulancë është fotografuar derisa po priste për porosi në radhe për ta marrë një hamburger.

- Advertisement -

Fotografia është realizuar mbrëmë.

Duket se shoferi i autoambulancës ka qenë i uritur dhe ka vendosur që me makinën që është e destinuar për të bartur njerëz të sëmurë.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -