13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

I riu nga Gjilani iu flet fjalë të ndyta të miturave në TikTok (VIDEO)

Një i ri nga Gjilani, të cilit nuk i dihet emri, por se në rrjetin social TikTok është i regjistruar si “clip.donzi” ka afro 13 mijë ndjekës në llogarinë e tij.

- Advertisement -

Në shumë video që ai i poston në këtë llogari, ai nuk e kursen fjalorin e ndytë, të cilin ai e përdor edhe me fëmijë.

Klan Kosova ka siguruar disa video nga profili i tij, nga të cilat mund të vërehet se në to janë të përfshirë fëmijë dhe se personi me nofkën “clip.donzi” përdor fjalor banal me ta.

Kujdes: Në video ka gjeste dhe fjalor të papërshtatshëm

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -