6 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

I ofendoi mijëra votues dhe deputeten Musliu, këngëtari Rrusta kërkon falje

- Advertisement -

Rekomandime

Këngëtari Ardijan Rusta i ka kërkuar falje deputetes së Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu dhe votuesve të saj nga Drenica, pas ofendimeve të rënda që ua bëri.

Përmes një shkrimi në llogarin e tij në Facebook, ai ka thënë se “komentet e tij janë marrë seriozisht nga portalet”.

- Advertisement -

“Pe shoh qe i paskan mar Seriozisht komentet e mia kto portalet. Po me vjen keq pra dhe po kerkoj falje Ganes dhe votuesve te saj.” – tha ai.

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit