12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

I këndon Adem Jasharit, interpretimi rrëqethës i ushtarit të të ri të FSK-së

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një ushtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës ka bërë një video jashtëzakonisht të bukur në ditën e Pavarësisë së Kosovës.

Në një video që po qarkullon në rrjetin social Tik Tok, shihet një ushtar i FSK-së teksa këndon një këngë. E kënga duket të jetë përzgjedhur me shumë kujdes.

Në ditën më të rëndësishme të Kosovës, ushtaraku i këndon Adem Jasharit, njeriut që dha gjithçka për atdheun.

- Advertisement -

Ushtari i ri i këndon atij të vjetrit. Pra, ushtaraku i këndon kryekomandantit të UÇK-së. Kujtojmë që z. Bajraktari, ushtari që duket në video, ishte edhe këngëtar i njohur para se të futej në FSK.

VIDEO KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Sulmuesi i Serbisë suImoi fizikisht arbitrin, pritet dënimi i rëndë

Manchester United mundi Fulhamin 3:1 në Old Trafford të dielën dhe kaloi në gjysmëfinale të FA Cup, por kjo...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -