19.3 C
Pristina
Thursday, August 18, 2022
- Advertisement -

‘I kemi 10 mijë euro me vete, cent m’cent në Kosovë kam m’i lanë’

Janë muajt kur mërgimtarët lënë vendet e tyre të qëndrimit dhe kthehen për pak kohë në vendlindje.

- Advertisement -

Një mergimtarë ka treguar se në Kosovë ata po i shpezonjnë thuajse të gjitha paratë.

“I kemi njo 10 mijë euro me vete, cent m’cent në Kosovë kam me e lanë”, është shprehur ai për ekipin e RTV21 në aeroportin “Adem Jashari”.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -