-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 03:12

I dashuri i Leonorës, ‘baba i tenderëve’, ka një familje tjetër, njihuni me ta

- Advertisement -

Leonora Jakupi ka një kohë të gjatë që ka thënë se është në një lidhje dashurie, por që nuk ka treguar asnjë detaj nga lidhja e saj.

Mirëpo një emission televiziv Ii organizuar për festa, nxori disa detaje nga kjo lidhje e fshehtë dashurie.

Leonora tregoj se dashuria e jetës së saj ka inicialin N. dhe se janë bashkë për rreth 9 vite, mirëpo me dëshirën e të dashurit të saj, kjo nuk është zbuluar.

Sic bëhet e ditur, i dashuri i Leonora Jakupit është biznismeni apo i njohur si ‘baba i tenderëve’, Nexhat Krasniqi. Ai ka edhe një familje tjetër nga një martesë e mëparshme dhe ka dy vajza.

Këtë e dëshmojnë edhe fotot që ai mban në rrjetet sociale.

Krahas vajzave, ai mban tek faqet e pëlqyera në Facebook edhe Leonorën.

Të fundit

Të tjera nga rubrika