fbpx
-9 C
Pristina
E enjte, 9 Shkurt, 2023

I arrestuari për pIagosjen në Shtërpcë, është djalë dëshmori

- Advertisement -

Duhet Lexuar

I dyshuari për pIagosjen e dy personave në Shtërpcë, është djalë dëshmori.

A.K është djali i dëshmorit D.K nga fshati Gabricë e Kaçanikut.

- Advertisement -

I dyshuari është djalë i vetëm i familjes.

A.K është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti dyshohet për pIagosjen e dy personave, 11 dhe 31-vjeç në Shtërpcë.

- Advertisement -

Të fundit

Video emocionuese: VogëIushi i gëzuar që u nxorr nga gërmadhat e tërmetit, Iuan me ekipin shpëtues

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese. I...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -