15.7 C
Pristina
Wednesday, September 28, 2022
- Advertisement -

Huqje e madhe/ Shahini ngatërron natën me ditën dhe kafenë me çajin

Mund të jetë trend postimi i vetëm një fjale në rrjete sociale, por jo edhe huqjet aq të mëdha, që të ngatërrohet nata me ditën.

Ishte kryetari i Aleancës Kosovare të Bizneseve, Agim Shahini, ai i cili ka bërë një huqje të tillë me një postim të tij në rrjetin social, Facebook.

- Advertisement -

Në vend të mëngjesit, Shahini kishte shkruar mbrëmje, që do të thotë se ka ngatërruar ditën me natën.

“Kafen e mbrëmjes në Ulqinin mbarë shqiptarë”, ka shkruar Shahini sipër një fotografie ku shihet se është ditë dhe se pranë vetes në tavolinë ka një filxhan me ujë, një filter të çajit dhe një copë limon.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -