8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Humbja që nuk përshkruhet me fjalë, biznesmeni flet për babain e ndjerë

- Advertisement -

Në rubrikën “Prej zemrës” të emisionit “Kendiv” ishte protagonist këtë herë Erolld Belegu. Ai nuk hezitoi të shpalos dy momentet mē të lumtura dhe ato më të vështira të jetës së tij.

Rrëfeu për vdekjen e babait të tij, duke thënë se ishte një moment i vështirë.

- Advertisement -

“Ai sikur e ndjente se do të ikte”, u shpreh Belegu duke shtuar se mungesën e tij e ndjenë çdo ditë.

VIDEO

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -