13.4 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Humbi të fejuarën në ditën e dasmës, këngëtari ndan videon prekëse

Ylli i X Factor, Tom Mann ka publikuar një video me të fejuarën e tij, Danielle Hampson, e cila ndërroi jetë muaj më parë në ditën e tyre të dasmës.

- Advertisement -

Videoja tregon momentin teksa ata qeshin dhe kërcejnë në dhomën e tyre të ndenjes. Krahas videos, këngëtari i njohur ka shkruar dhe disa fjalë prekëse.

Ai shprehet se nëse do ta dinte që do të ishte kërcimi i fundit, nuk do t’ja lëshonte kurrë dorën. “Ti ishte gjëja më e bukur në këtë botë. Tre muaj pa mundur të të mbaj për dore dhe të ndjek drejtimin tënd. Unë jam shumë i humbur pa ty.”, ka shkruar këngëtari i X Factor krahas videos. /abcnews.al

Videon mund ta shihni këtu.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -