fbpx
7.5 C
Pristina
5 Dhjetor, 2021 - 21:56

Humbi Prishtinën dhe Prizrenin, Pozhari befason më deklaratën e tij për Vetëvëndosjen

Rekomandime

Lëvizja Vetëvendosje ka humbur dy komunat më të mëdha, Prishtinën dhe Prizrenin.

Ndaj këtyre rezultateve ka reaguar analisti politik, Xhevdet Pozhari.

Ai në një postim në Facebook e cilësoi VV-në si humbësen më të madhe të këtyre zgjedhjeve.

“Pas humbjes në Prishtinë dhe Prizren, humbësja e këtyre zgjedhjeve është Vetëvendosje”, deklaroi Pozhari.

Më shumë artikuj

Të fundit