11 C
Pristina
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -

Hoxhë Shefqet Krasniqi befason xhematin, pozon në veturën luksoze McLaren

Hoxha i njohur, Shefqet Krasniqi ka befasuar me fotografitë e reja në rrjetet sociale.

Si asnjëherë më parë, Krasniqi ka pozuar në veturën e markës luksoze McLauren.

- Advertisement -

Biznesmeni i njohur, Burim Piraj ka publikuar disa foto krah hoxhës Krasniqi dhe ka pyetur se “a është hallall hoxha Dr. Shefqet Krasniqi me bo gara me McLaren?”.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -