0.3C
Pristina
1 Mars, 2021 - 05:07

Hoti nesër shkon për të votuar bashkë me gruan e tij, LDK tregon vendin dhe orën

Nesër në vendin tonë mbahen zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Gjatë ditës së nesërme, votën do ta hedhin edhe vet kandidatët që synojnë të marrin postin e kryeministrit.

LDK ka bërë të ditur se kandidati i saj për kryeministër, Avdullah Hoti, do të votojë në orën 09:30 në Fakultetin Filologjik.

Ai aty do të jetë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Servete Hoti.

Të fundit

Të tjera nga rubrika