fbpx
3.3 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Hodhi serbin në tokë pa ndjenja, krenohet boksieri shqiptar: ‘Ka luan mbi luanët’

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Roberto Bakaj, boksieri me famë ndërkombëtare, gjatë intervistës së tij të fundit në emisionin ‘Glamour Zone’ të moderatores Ester Bylyku, u shpreh se ishte ‘luan mbi luanët’ pas ndeshjes së tij të fundit kundër një serbi, të cilin e hodhi në tokë pa ndjenja.

Madje pas ndeshjes, serbi shkoi me urgjencë në spital që të trajtohej për dëmtimet e rënda që mori nga boksieri shqiptar.

Pjesë nga biseda..

- Advertisement -

Ester Bylyku: Hodhe pa ndjenja sportistin serb. Si u ndjeve në ato momente?

Roberto Bakaj: Kisha një barrë të rëndë mbi supe, sepse kishte shumë shqiptarë të pranishëm dhe unë duhej t`i bëja krenar ata. Ai ishte kundërshtar i fort, ishte luan dhe kjo ishte e dukshme por ka luan mbi luanët. Kur e kapën grushtat e mi breshëri, ai nuk rezistoi dot të qëndronte në këmbë./oranews.tv

- Advertisement -

Të fundit

Video, Stresit i lajmërohet nga Kanadaja ish gruaja: Jam shumë mirë, mos flisni më për shëndetin tim

Kejsi thyen heshtjen: Jam shumë mirë, mos flisni më për shëndetin tim, ty Stres të uroj fitore Ka më shumë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -