16.7 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Hipnoterapeisti Muçolli: Kur e pash Zotin mbeta i paralizuar, kam folur edhe me shpirtin e Adem Jasharit

Njeriu që njihet si Mësues i Meditimit, dhe merret me “shërimin” e pacienteve me hipnoterapi, thotë se ka arritur te futet ne trupin e tij astral dhe te flas me Zotin.

Për më tepër, ai argumenton fenomene te çuditshme se si ju ‘shfaq’ atij Zoti.

- Advertisement -

Ndiqeni emisionin nga minuta e 9:40:

 

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -