fbpx
-5 C
Pristina
E diel, 5 Shkurt, 2023

Hillary Clinton uron vitin e ri, publikon foto nga viti 1999 me Billin dhe të bijën

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ish Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, po ashtu e ka uruar Vitin e Ri 2023 me anë të një fotografie mjaft domethënëse.

Ajo ka postuar një fotografi me presidentin amerikan të asaj kohe dhe burrin e saj, z. Bill Clinton, dhe të bijën Chelsean.

- Advertisement -

“Këtu jemi duke trokitur në mijëvjeçarin e ri në Shtëpinë e Bardhë më 31 dhjetor 1999” – ka përshkruar fotografinë e saj znj. Clinton pasi ka uruar vitin e ri për të gjithë paraprakisht.

Vetëm pak muaj para se të shkrepej kjo fotografi, Kosova do të fitonte lirinë pas intervenimit të trupave të NATO-s.

Statusi i plotë:

- Advertisement -

Të fundit

Ish trajneri i famshëm i Prishtinës: Jam shumë i sëmurë, mund të vdes në çdo moment

Trajneri i njohur kroat i futbollit, Mirosllav Çiro Blazheviq, nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, por së shpejti...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -