fbpx
2.1 C
Pristina
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

HiII i uron mirëseardhje në Serbi kompanisë amerikane të veturave eIektrike

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ambasadori i ShBA-së në Beograd, Christopher Hill, i ka uruar mirëseardhje kompanisë amerikane të prodhimit të veturave elektrike “Rivian” në Serbi.

Ai përmes një shkrimi në Twitter ka thënë se kjo është një votë e qartë besimi në të ardhmen e Serbisë, përcjell Klankosova.tv.

“Qendra re e teknologjisë është një investim emocionues në Serbi dhe një votë e qartë besimi në të ardhmen e Serbisë. Ngasja është e mahnitshme”, ka shkruar tutje ai.

- Advertisement -

- Advertisement -

Të fundit

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij. Ai është shprehur se një gjë e...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -