7.3C
Pristina
6 Mars, 2021 - 03:06

Hashim apo Albin? Flet protagonisti i videos nga tubimi i Vetëvendosjes në Kaçanik

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Milazim Salijaj ka mohuar se e ka quajtur Albin Kurtin, Hashim Kurti në një tubim të Vetëvendosjes në Kaçanik.

Ai ka thënë se e gjithë kjo është montazh dhe që ky emër nuk i bie as në mend.

“Kanë ba montazh qysh janë msu me i ba. Mundem me ua dergu videon e plotë. Unë nuk kam thanë kurrë ashtu (Hashim), se me pas në mend najherë atë emër do të isha me ata”, ka thanë ai për kallxo.com.

Video është nxjerrë nga një simpatizues i LVV-së që ndodhej në këtë tubim të djeshëm.

Të fundit

Të tjera nga rubrika