fbpx
0.3 C
Pristina
E martë, 31 Janar, 2023

Hapet aplikimi për shtesa edhe për fëmijët që kanë lindur nga 1 janari i vitit 2009, ky është Iinku

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar se është hapur aplikimi për shtesa edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2009, raporton Express.

Ministria e ka publikuar edhe linkun ku mund të aplikohet.

- Advertisement -

“Ministria e Financave, Punës dhe Transfeteve njofton qytetarët se është hapur aplikimi edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2009 që të përfitojnë nga Shtesat për Fëmijë”, thuhet në njoftim.

- Advertisement -

Të fundit

Ramush Haradinaj: Krijimi i Asociacionit, rruga e vetme për të arritur tek marrëveshja finale

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj thotë se Prishtina nuk duhet të mbetet peng i Asociacionit...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -