16 C
Pristina
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -

Hakohet faqja e OKB-së, publikohet flamuri i Kosovës

Grupi i decentralizuar haktivist ndërkombëtar Anonymous kanë hakuar faqen e internetit të Kombeve të Bashkuara, ku postoi disa flamuj ndër të cilës ishte edhe ai i Kosovës.

Nga ky hakim u publikua edhe flamuri i Tajvanit, Ukrainës dhe Bjellorusisë, shkruan Taiwannews.

- Advertisement -

Gjithashtu u publikua një fotografi e Yuri Gagarin, i cili është paraqitur si palaqo.

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -