7 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Hajni hyn në një barnatore, del duarthatë (VIDEO)

- Advertisement -

Një hajn ka hyrë në një barnatore për të vjedhur të holla. Megjithatë, i njëjti doli duarthatë.

- Advertisement -

Këtë e ka bërë të ditur pronari i barnatores përmes një postimi në Facebook, në të cilin e ka publikuar edhe videon ku shihet hajni duke hyrë dhe dalur nga dera kryesore e barnatores.

“Hajn, nime hallall nuk muj me ta ba shqetësimin dhe punët që naj ke nxjerr në mes të natës ama të përgëzoj për guximin që ki ti edhe krejt “kolegët” e tu, se me u qu me hy në lokal e shpi të huj midis nates kogja njëfar trimi duhet me kan. Ti prap mundesh me ardh aty apo edhe nëpër pikat e tjera besa besë edhe zullum mundesh me ba por beso veq vetit punë e neve telashe na bën.E sa për pare që merr te Riga Pharm po ta heqi këtë dilem që kurr ski me gjet se edhe ashtu sjem tu pas po veq zani na ka dal.P.S. Po të paramendoj tu ma shkru një koment “ e jemja është me provo!”, ka shkruar Veton Zeqiri nga Riga Pharm në Facebook.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -