16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

“Ha pula e mos ma ha nanën, a more vesh” – Çun Lajçqi “godet” akademikun e LDK’së

- Advertisement -

Të rekomanduara

Aktori kosovar, Çun Lajçi ka ironizuar me sharjen e dëgjuar sot në Kuvendin e Kosovës nga ana e deputetit të LDK-së, Kujtim Shala.

Shala kishte harrur mikronin hapur kur u dëgjua duke thënë ““Phuu të q****a tradhtarin e nanës”.

- Advertisement -

Lajçi në llogarinë e tij në Facebook ka publikuar një fotografi ku shihen dy dhelpra e si mbishkrimi ka vënë “Albini e Kujtimi Ha pula e mos ma ha nanën a more vesh!”, shkruan ai.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë