5.8 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 02:21

Grushte e shkelma, gruaja rreh burrin në plazh

Në rrethin e Marmarisit, diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik u shndërrua në një përIeshje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Kishte një grindje mes të dyve.

Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mallkonin dhe fyenin njëri-tjetrin.Sidoqoftë, gruaja që thirri “Dil jashtë” u përgjigj duke goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

Sidoqoftë, gruaja që thirri “Dil jashtë” u përgjigj duke goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit.

Ndërsa burrit i ishte fryrë fytyra për shkak të goditjeve që mori, gruaja asgjë nuk kishte pësuar.

VIDEO

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese